اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / مزایای خرید برند

مزایای خرید برند

خرید برند

زمانی که شخص تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار جهت تولید کالا و محصولات و ارائه به بازار می گیرد، برای رقابت و پیشرفت در بازار، نیازمند یک نام منحصر به فرد برای محصول خود می باشد، تا نمایانگر تفاوت کالای خود با دیگر کالاهای موجود در بازار باشد . انتخاب یک نام خاص برای کالای خود، انتخاب برند نامیده می شود که این کار لازمه دانش مکفی، به کارگیری تجربه و زمان می باشد، برخی مواقع پیش می آید که شخص اقدام به ثبت برند می کند اما هر بار پس از استعلام علائم تجاری با مشابهت برند روبرو می شود و ممکن است مدت ها گرفتار ثبت برند باشد، که این مشکل خود علاوه بر از دست رفتن زمان موجب ضرر مالی هنگفت شده، لذا در چنین مواقعی خرید برند تجاری، بسیار مقرون به صرفه می باشد .

مزایای خرید برند

– خرید برند بهترین راه ممکن می باشد زیرا علاوه بر صرفه جویی در زمان دیگر نیاز به طی کردن مراحل ثبت برند نمی باشد و مراجعه به یک دفتر ثبت اسناد رسمی همراه با دارنده برند تجاری جهت خرید کفایت می کند .
– برای ثبت برند نیاز به پروانه فعالیت شامل جواز تاسیس یا پروانه بهره‌ برداری می باشد، چنانچه برند مورد نظر لاتین باشد میبایست کارت بازرگانی ارائه گردد لذا خرید برند به پروانه فعالیت و کارت بازرگانی نیاز ندارد .
– با خرید برند می توان آسوده خاطر بود که برند مورد نظر به ثبت رسیده، آگهی شده و امکان رد آن وجود ندارد زیرا اگر برندی به دلایل مختلف مردود گردد علاوه بر اتلاف زمان، مجددا برای شخص هزینه در بر خواهد داشت .
– از طرفی خرید برندی که پیش از این در بازار فعال بوده پیشرفت شما را تضمین می کند زیرا این برند برای عده ای شناخته شده می باشد و این نیز می تواند نکته مثبتی جهت ترفیع و ترقی آن برند در جامعه باشد، لذا با خرید امتیاز برند می توان تمام افکار و نظرات موجود در ذهن را روی آن پیاده کرد و با برجسته کردن، آن برند را به عموم شناساند .

 

درباره ی Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ثبت شرکت هزینه ثبت شرکت ثبت شرکت در ترکیه اخذ کد اقتصادی ثبت شرکت ارزان ثبت شرکت مسئولیت محدود هزینه اخذ رتبه ثبت شرکت استعلام برند ثبت شرکت بازرگانی رتبه نفت و گاز اخذ رتبه پیمانکاری ثبت شرکت در اصفهان ترخیص کالا